picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

reklamowy gadżet, co polecicie ?

reklamowy gadżet, co polecicie ?

Da się z gadżetami reklamowymi z własnym nadrukiem zyskać w oczach klientów? Próbowaliście w ten sposób budować stosunki z klientami? Dajcie mi znać jak może to wszystko wyglądać, aby moja firma na tym jak najwięcej zyskała.

wieslawek

Posty: 1

 
Myślę, że gadżet reklamowy z logo może pomóc. Oczywiście trzeba wiedzieć, w jakich okolicznościach rozdawać takie gadżet reklamowe, czyli liczy się plan i jego dokładnie wykonanie. Wtedy na pewno przyniesie to bardzo dobre efekty, a właśnie na tym nam zależy. We wszystkim trzeba się trochę wysilić.

labuh

Posty: 8

 
Trzeba pamiętać o tym, że ważne są relacje ze wszystkimi klientami. To nie jest tak, że dbamy o nowych, ale starszych zostawiamy. Wiele firm popełnia ten błąd, dlatego klienci od nich od chodzą i później trzeba się martwić jak tu się utrzymać. Warto, zatem dbać o każdego.

dermuster

Posty: 2

 
O relacjach i gadżetach reklamowych z logo macie tutaj https://ebiznes.org.pl/gadzety-reklamowe-podtrzymuj-dobre-relacje-z-klientami. Zajrzycie, a się przekonacie.

Kajaop

Posty: 6

 
Myślę, że gadżet reklamowy z logo może pomóc. Naturalnie trzeba wiedzieć, w których okolicznościach rozdawać takie gadżet reklamowe, czyli liczy się plan i jego dokładnie wykonanie. Wtedy na pewno przyniesie to niezwykle porządne efekty, a właśnie na tym nam zależy. We wszystkim trzeba się trochę wysilić.

Marti

Posty: 8

 
Trzeba polegać na tym, co stosuje konkurencja, niemniej jednak trzeba być od nich troszkę lepszym, a wówczas będą z tego efekty. Nie jest to wcale takie bezproblemowe, na jakie wygląda, niemniej jednak jak się prowadzi własny biznes to trzeba się na tym znać.

Czarek

Posty: 2

 
Relacje z klientem są bardzo znaczące. Jeśli się ich nie utrzymuje to na nieszczęście, ale klient pójdzie do konkurencji. Dla mnie gadżety reklamowe są najlepsze i je polecam.

Jareczkoww

Posty: 4

 
Na pewno po części wykorzystanie reklamowych gadżetów pomaga. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze poprawić swoje towary albo usługi. Wtedy mamy gotowy komplet i szanse na to, że klient z nami zostanie są o wiele większe.

Miki789

Posty: 7

 
Na pewno po części wykorzystanie reklamowych gadżetów pomaga. Natomiast to nie koniec. Trzeba jeszcze poprawić swoje towary albo usługi. Wówczas mamy gotowy komplet i szanse na to, że klient z nami zostanie są o wiele większe.

mila10

Posty: 13

 
Nie jest prosto utrzymać relacji z klientem. Trzeba dokładnie wiedzieć, jakie gadżety wybrać dla siebie i swoich klientów. Istotne będzie zaplanowanie strategii.

Jarko445

Posty: 8