picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kto przeprowadza przegrywanie vhs?

Kto przeprowadza przegrywanie vhs?

Hej. Czy jak oddam film zapisany na starej kasecie, nie zniszczą mi go?

Gdzie najlepiej udać się jeżeli chce się przeprowadzić przegrywanie vhs?

VHSSS

Posty: 21

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Wymaga go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem iż już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

Facio

Posty: 35

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie bowiem można spokojnie wrócić do przeszłości.

mniszekkk5

Posty: 21

 
Cześć. Bardzo podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go trochę podkradnę. To bardzo dobry pomysł na stworzenie bardzo oryginalnego filmu z tego tak bardzo ważnego wydarzenia.

amberr

Posty: 27

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Ale w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, ponieważ robi się to na dobrym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

Sarenka

Posty: 25

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo iż nagrywałem na kasetę vhs aktualnie mogę oglądać film na dvd dzięki temu iż kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień dzisiejszy.

sztandar

Posty: 24

 
Witam. no to masz problem którego nie ma. Wystarczy że udasz się do punktu w którym zajmują się takimi czynnościami jak przetwarzanie filmów formatu vhs na dvd i dzięki temu nie tylko twoje dziecko ale jego dzieci a twoje wnuki z pewnością znów po latach wrócą do tego filmu.

Mr Boks

Posty: 24

 
Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Adi666

Posty: 26

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to naprawdę robić bardzo rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak ważnych spraw.

Iwona3

Posty: 22