picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

personalizowane upominki dla dzieci, poszukuję

personalizowane upominki dla dzieci, poszukuję

Czy ktoś orientuję się, gdzie mogę skorzystać z usługi szycia na zamówienie dla dzieci? Chodzi mi bardziej o zabawki, niż ubrania.

CZesiek45

Posty: 1

 
Dużo stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich mnóstwo na pewno coś znajdziesz.

trans34

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o zakłady z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, iż kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, iż moja córka tak niezwykle polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

Dziadek

Posty: 23

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka impreza wywołuje dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, ponieważ sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

Rico

Posty: 7

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

pioner

Posty: 19

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, niemniej jednak na nieszczęście nie wychodziły mi przepiękne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Gruby_56

Posty: 14

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Bernatsti

Posty: 7