picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

strona z mieszkaniami na wynajem Warszawa

Gdzie można szukać ofert o wynajem mieszkań w Warszawie? Jeśli ewentualnie możecie coś sensownego podpowiedzieć pod tym kątem to dajcie znać. Zależy mi ogólnie na ofertach, które będą jakoś tam weryfikowane, żeby nie przeglądać tych różnych ofert w nieskończoność i szukać prezentów w taki sposób.

Komimya

Posty: 1

 
Fajnie to wypadło w moim przypadku jeśli chodzi o serwis www.OfertyHome.pl i dostępne tam mieszkania na wynajem. Gotowa oferta od nich jeśli chodzi o mieszkania, duży wybór nieruchomości więc można było na spokojnie coś znaleźć. Poza tym fajna opcja z tym, że płaci się jednorazowo prowizję 260 i można szukać mieszkania do momentu, gdy znajdzie się to odpowiednie dla siebie.

Marioleczka

Posty: 4

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe.

Pipek56

Posty: 7

 
Ogólnie jeśli chodzi o te propozycje mieszkań na wynajem to warto szukać prywatnych ofert, bo dzięki temu będzie można jednak wynająć taniej bez prowizji.

Michaś

Posty: 4

 
Dla mnie wynajem z agencja to jednak ostateczność, bo prowizje sa tak wysokie, że to trochę przesada.

czdeRRR

Posty: 9

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie.

Klakier

Posty: 30

 
Niestety agencje walą sobie takie prowizje, że to masakra, więc jak da się coś przy ograniczonych kosztach zorganizować to na pewno będzie to dobre rozwiązanie.

dominik67

Posty: 19

 
Rzeczywiście może być to problemem w niektórych sytuacjach, ale faktycznie jest tak, że nawet jak chcesz uniknąć agencji to nie zawsze się to uda, bo wynajmujący będzie z nią współpracował. I jak mieszkanie Ci się spodoba to już nie będziesz miał wyjścia i trzeba płacić prowizję.

Jasio234

Posty: 11

 
Zdecydowanie polecam szukać mieszkania z agencją, powiesz o co Ci chodzi i dostaniesz kilka propozycji do wyboru, a z nich będzie można szukać dla siebie mieszkania.

Lupusx

Posty: 3