picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ocieplanie pianą pur

ocieplanie pianą pur

Dajcie namiar na jakąś firmę, która zajmuje się wykorzystywaniem pianki PUR i będzie w stanie dla mnie wykonać tego typu izolacje. Jeśli macie w temacie jakieś doświadczenie, znacie firmę, która na tym polu działa to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Kogoś kto faktycznie dobrze będzie w stanie to wykonać.

Jarciow3

Posty: 1

 
Staraj się szukać kogoś kto ma odpowiednie doświadczenie i pracuje z dobrej jakości piankami oraz wykonuje natrysk z nowoczesnymi maszynami, które będą gwarantować wysoką jakość takiej usługi. To ważne, ponieważ maszyny niskiej jakości nie zagwarantują skutecznej izolacji.

Namo

Posty: 5

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

DiD3K

Posty: 13

 
Jak będziesz miał dobrze wykonany natrysk pianki to na pewno będzie to taki materiał, z którego będziesz zadowolony, bo pod kątem zachowanej izolacji świetnie się będzie sprawdzać. Więc takich propozycji staraj się szukać.

Azazel412

Posty: 11

 
Jak szukasz dobrego wykonawcy to zobacz sobie ofertę https://ekopur-system.pl. Firma ma spore doświadczenie i jednocześnie to co kluczowe pracuje wyłącznie na maszynach wysokiej jakości więc masz gwarancje, że izolacja wykonana będzie w pełni profesjonalnie. Po wykonaniu dostaniesz deklarację z informacją o maszynie i samej piance.

jpyzio

Posty: 3

 
Ważne będzie to, by dobrze wykonać natrysk pianki, bo tylko wtedy zachowane będą jej właściwości, trzeba o tym pamiętać.

Meryk87

Posty: 5

 
Dobrze wykonana izolacja to przede wszystkim szukanie wykonawcy, który będzie w stanie odpowiednio wykonać natrysk. Konieczne są dobre maszyny i doświadczenie więc nie bierz pierwszej lepszej firmy do tego.

Niciuśś98

Posty: 6

 
Sama pianka to dobra opcja, ale trzeba mieć firmę, która to zrobi odpowiednio, a także zadbać o to, by sama pianka, jaką będzie się wybierać także była dobrej jakości więc na to zwracaj uwagę.

ivonzjeee

Posty: 31

 
Izolacja z pianki ma świetne właściwości, ale staraj się szukać kogoś kto będzie w stanie ja dobrze wykonać. Na pewno będzie miało znaczenie to na jakich pracuje się maszynach.

Facio

Posty: 7