picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

terminal płatniczy, szukam

terminal płatniczy, szukam

Chcę założyć sklep i mam dużo towaru. Myślę o tym żeby zamówić czytnik kodów kreskowych. Co o tym sądzicie?

CAUCHETWERE

Posty: 1

 
Kas i drukarek w sprzedaży jest niesłychanie mnóstwo. Trzeba sprawdzać nie tylko producenta czy ceny, ale również serwis, a wówczas na spokojnie uda nam się dopasować dokładnie to, co jest nam konieczne. Mam różne modele sprzętu, który, na co dzień wykorzystuje. Jeden lepiej się spisuje, a drugi gorzej jak to ze sprzętem do sklepu.

Kitas

Posty: 12

 
Korzystamy, na co dzień z programu Insert Subiekt i według mnie wszystko gra. Jest to oprogramowanie bardzo nowoczesne i tak zaprojektowane, aby każdy w łatwy sposób mógł je obsługiwać. Polecam dokładnie przyjrzeć się temu programowi, bo warto je zamówić.

olikt56

Posty: 8

 
Sceptycznie podchodziłem do terminala płatniczego, ale dzisiaj wiem, że wiele na tym zyskałem. Pandemia wiele zmieniła i nie wszyscy chcą dzisiaj płacić gotówką, dlatego warto być na to dobrze przygotowanym. Wtedy nie ma żadnych niespodzianek i strat z tym związanych.

foken

Posty: 8

 
Na stronie https://it-masters.eu/13-insert-oprogramowanie-dla-przedsiebiorstw-subiekt-vendero-gestor-rewizor-rachmistrz-gratyfikant-gt-nexo jest super oferta. Możecie tutaj odnaleźć pomiędzy innymi oprogramowanie Insert Subiekt, zatem warto tam zajrzeć.

@_yyy111

Posty: 6

 
Korzystamy, na co dzień z programu Insert Subiekt i według mnie wszystko gra. Jest to oprogramowanie niezmiernie nowomodne i tak zaprojektowane, aby każdy w prosty sposób mógł je obsługiwać. Polecam dokładnie przyjrzeć się temu programowi, bo należałoby je zamówić.

żabka45

Posty: 12

 
Mam jakąś drukarkę fiskalną, ale teraz nawet nie pamiętam, od jakiego pochodzi producenta. Działa bardzo dobrze, a to jest najważniejsze. Trzeba wybierać firmowe urządzenia, ale oczywiście trzeba wybierać to, co jest za rozsądne pieniądze. Nie trzeba za wszystko przepłacać.

Uroczy Boys

Posty: 13