picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

butelka z filtrem, sklep online ?

butelka z filtrem, sklep online ?

Dzień dobry, możecie powiedzieć mi, czy faktycznie opłaca się kupić dzbanek filtrujący? Powiedzcie mi proszę, jaką firmę warto brać pod uwagę?

dominikaa

Posty: 1

 
Dafi filtr do butelki możesz kupić bezpośrednio od producenta przez intent. W poniektórych sklepach stacjonarnych również występują tego typu produkty.

Gruby_56

Posty: 3

 
Taka butelka jest przede wszystkim wielokrotnego użytku. Nie musisz cały czas kupować jednorazowych plastikowych butelek. Jeżeli chcesz nabyć butelki filtrujące zajrzyj na tę stronę https://dafi.pl/filtry-przeplywowe.

wujekB

Posty: 7

 
W moim domu używany jest dzbanek z filtrem. Woda jest smaczna i nie ma zanieczyszczeń. Wybraliśmy dzbanek dafi 4 litrowy i jesteśmy zadowoleni z zakupu.

Hymnny4

Posty: 3

 
Cześć, najlepszym rozwiązaniem dla ciebie może okazać filtr do wody przepływowy. Montuje się go pod zlewem, więc jest praktycznie nie widoczny. Sprawdź bezpośrednio u producenta, jakie ma zalety taki filtr.

alimer56

Posty: 7

 
Powiem wam, że kiedyś nie miałam takiego urządzenia, jak dzbanek z filtrem na wodę i nie mogliśmy pić wody z kranu. Cały czas kupowałam wodę butelkowaną, gdzie wydawałam bardzo dużo pieniędzy. Zakupiliśmy dzbanek i nie mamy problemu z kamieniem w urządzeniach typu ekspres, czy czajnik elektryczny.

mikuś33

Posty: 8