picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobry fizjoterapeuta w Gdyni lub w Sopocie - szukam !

dobry fizjoterapeuta w Gdyni lub w Sopocie - szukam !

Witam serdecznie. Jesteście w stanie zarekomendować profesjonalistę, dla którego rehabilitacja po endoprotezoplastyce nie będzie stanowiła zbyt dużego wyzwania? :)

mnichu66

Posty: 5

 
To masażysta w Gdańsku, który bez cienia wątpliwości sprosta Waszym oczekiwaniom: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Regularnie korzystam z jego usług i jestem bardzo zadowolona.

Fanatyk

Posty: 15

 
Mam namiary na co najmniej kilku fachowców, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

matek562

Posty: 11

 
Moim zdaniem bardzo wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Gregor55

Posty: 31

 
Zdaję sobie sprawę, że rehabilitacja w Sopocie to niezwykle kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, że podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

Azazel412

Posty: 22

 
Nie ukrywam, iż dobry masażysta w Gdańsku trafił mi się dopiero wówczas, gdy skorzystałam z usług paru przedstawicieli tej profesji. Teraz pozostaję jemu wierna :)))

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Od dłuższego czasu poszukuję kogoś, kto zaproponuje mi masaż kręgosłupa Gdańsk. Teraz zabieram się za lekturę Waszych wypowiedzi w obrębie tego forum dyskusyjnego. Być może przeczytam coś interesującego, polecicie kogoś rzeczywiście wartego uwagi. Pozdrawiam.

matek562

Posty: 17

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że odnalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to niezmiernie uciążliwe zadanie.

wiesław11

Posty: 10