picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony internetowe w Łodzi, gdzie ?

strony internetowe w Łodzi, gdzie ?

Poszukuje jakiejś profesjonalnej firmy od stron www w Łodzi. Byłoby dobrze gdyby to była firma z dużym doświadczeniem.

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, która jest czytelna i na której w łatwy sposób można znaleźć wszystkie ważne informacje.

Trynnn45

Posty: 4

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

mattoid1973

Posty: 2

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Jasio234

Posty: 12

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeżeli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na odnalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, lecz z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w paru językach.

zlyharyy

Posty: 4

 
Można sięgnąć z darmowych szablonów, niemniej jednak dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, jaka będzie wizytówką.

namok

Posty: 4

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

mazi1991

Posty: 6

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są konieczne? Na pewno są, niemniej jednak trzeba stworzyć taką stronę, która jest przyjazna dla naszego klienta, albowiem wtedy o dużo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

ym-9090

Posty: 27