picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

producent roślin, szukam!

producent roślin, szukam!

Chce koło domu trawę ozdobną, ale nie wiem czy to wymaga jakiejś szczególnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

deberty56

Posty: 1

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

amrmas22

Posty: 20

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, zatem nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Mr Frog

Posty: 23

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

namok

Posty: 14

 
Jeżeli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od niezwykle dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Pipek56

Posty: 7

 
Kocham rośliny, zatem dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, zatem w szkółce nabyłem ich niezmiernie dużą ilość. Mój ogród to w szczególności byliny, zatem polecam takie rośliny. Wyglądają faktycznie pięknie.

emsoN

Posty: 34

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego kupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Tarzan.JJ

Posty: 6

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, jaka się tym zajmuje to robiła i przywieźli rzeczywiście ładne okazy. Nie wiem, które to rośliny, albowiem tak rzeczywiście się na tym nie znam. Mnie tylko weseli wygląd roślin, natomiast pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Black_Riot

Posty: 9