picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

developer piaseczno

developer piaseczno

W końcu chyba uda mi się zdobyć zadowalający kredyt, więc zaczynam operację pt. - własny dom ;-) Gdzie polecacie poszukać ofert? Jakiś znacie rzetelnych deweloperów?

Nikuś23

Posty: 18

 
Wiadomo, że ceny za nieruchomości sporo się różnią w zależności od regionu...Warszawa i okolice to zawsze wyższe ceny będą. Najtańsze nieruchomości to z tego co ja się orientuję – Podlasie, Lubelszczyzna, te regiony.

Sinet

Posty: 22

 
Coś tam w Lesznowoli zbudowali, z tego co wiem, ale szczegółów nie znam. Mój kumpel tam sobie kupił jakiś apartament z tego co pamiętam. Pozdrawiam!

Ticket2Hell

Posty: 24

 
Kiedyś to ludzie mieli dobrze, bo mieszkania dostawali z pracy. Teraz trzeba sobie radzić samemu...zwłaszcza młodym jest trudno te pierwsze mieszkanie kupić. Bez kredytu ani rusz.

Hoteowo24h

Posty: 31

 
Wiem, że moja kuzynka w jakimś nowym osiedlu ostatnio kupowała z mężem coś. Muszę do niej zagadać, bo w sumie sam szukam domu na sprzedaż...

Ptaszek

Posty: 28

 
Hej! Wiem, że w Otwocku się jakieś osiedle nowe wybudowało ostatnio. Ale co do stawek za metr to nie za bardzo się orientuję. Moja koleżanka tam się stara o domek, także tyle wiem póki co.

wiers56

Posty: 16

 
Wybór jest, jeśli chodzi o developerów, tylko kasy trzeba ;-) Chociaż muszę powiedzieć, że ceny nie są aż takie nie do przejścia. Czasami się trafiają naprawdę warte uwagi promocje. Warto szukać.

Gumis

Posty: 28

 
Powstało trochę tych nowych ekskluzywnych osiedli ostatnio. Przeglądałem nawet folder jednej firmy i wille mieli tam naprawdę na wypasie, prawie jak w Beverly Hills ;))

Strzała

Posty: 16

 
A słyszałeś o inwestycji w Lesznowoli? Tam powstało osiedle Zielona Polana – zielonapolana.pl. Inwestycja firmy Dynamic Development, zdecydowanie polecam to miejsce, zwłaszca rodzinie. Można tutaj sobie wypocząć w ogrodzie, dzieci mają place zabaw, idealne miejsce do życia w ciszy i spokoju. Sami ludzie na poziomie, bezpiecznie. Super!

mitr

Posty: 22

 
No powiem Ci, że jest w czym wybierać jeśli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe w okolicach Wawki. Naprawdę robią wrażenie te osiedla. Nowe, strzeżone, eleganckie, z całym zapleczem. Nic tylko kupować. Jeśli się ma akurat fundusze ;P

Gerda

Posty: 27