picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

nowe domy w Słupsku, gdzie ??

nowe domy w Słupsku, gdzie ??

Poszukuje biura nieruchomości w Słupsku, które oferuje nowe domy. Nie wiem za bardzo do kogoś mam się zgłosić?

Uleczek4

Posty: 5

 
Marzy mi się dom poza miastem. Chciałbym się wyprowadzić z centrum miast. Człowiek ma już troszkę dosyć tego zgiełku. Na razie nie ma na to szans, niemniej jednak widziałem domy nowe po trzysta tysięcy pln. Cena popularna nawet, jeśli trzeba je jeszcze wykończyć.

Mix-Reklam

Posty: 9

 
Według mnie to można kupować domy używane, lecz wszystko zależne jest od ceny. Jeżeli dom żąda remontu za dwieście tysięcy to trzeba się zastanowić czy należałoby? Może w takiej sytuacji lepiej będzie jednak wybrać sobie dom nowy i urządzić go po swojemu?

FalaSmiechu

Posty: 17

 
Widziałem gdzieś reklamę, iż budują nowe domy w Słupsku. Bedę tam obecnie przejeżdżał to dam znać, kto to robi i może uda mi się zapisać stronę albo numer telefonu.

Fanatyk

Posty: 5

 
Warto sprawdzić dewelopera w Słupsku z ofertą na stronie https://www.familia.nieruchomosci.pl. Mają wszystko, czego potrzeba. Domy są małe, ale komfortowe i dobrze wszystko jest rozmieszczone. Mnie się to podoba i kupowałbym.

demonn

Posty: 26

 
Widziałem w biurze nieruchomości w Słupsku nowe domy. Takie kwadratowe bardziej nowoczesne, ale przez to na małej powierzchni dużo się zmieściło. Według mnie cena jest atrakcyjna, dlatego jeśli ktoś szuka w tych okolicach domu to jest to oferta dla niego. Znajomy się tą ofertą interesuje i pewnie kupi jeden z domów, a wiele ich nie ma.

Katolik

Posty: 14

 
Nie przekonują mnie domy. Wolę jednak mieszkanie. Wracam po pracy mam ciepło, nie mam trawnika, ogródka i psa przy budzie. Lubię bardzo wygodne życie.

Kitas

Posty: 24