picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

domki na zgłoszenie przepisy, szukam

domki na zgłoszenie przepisy, szukam

Proszę mi podpowiedzieć, gdzie znajdę drewniane domy letniskowe? Znacie jakiegoś producenta, który wykonuje domki letniskowe bardzo dobrej jakości?

Mr Boks

Posty: 2

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

lelitos

Posty: 8

 
Również kupiliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki zakupiliśmy 4 lata temu i są niezmiernie przepiękne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

Miki789

Posty: 6

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Wiele firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

Karwan

Posty: 7

 
Powiem Ci, że ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, zatem posłuży nam przez wiele lat.

Fanatyk

Posty: 9

 
Drewniane domy letniskowe możesz nabyć tutaj https://kupdomekletniskowy.pl, dysponują wiele fajnych modeli, a takze możesz dać swój projekt. Niezmiernie miła obsługa i doświadczone doradztwo.

magnifann56

Posty: 23

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

mniszekkk5

Posty: 24

 
Powiem Ci, iż budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest odszukać dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty we własnym zakresie weźmiesz się za montaż.

Oklimas

Posty: 10

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby zbadać, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

labuh

Posty: 5

 
Wiele jest firm, które oferują sprzedaż domków letniskowych. Na Twoim miejscu wybrałabym firmę ze swojego województwa. Częto sam transport sporo kosztuję, rzadko odnaleźć firmę, która proponuje transport za darmo.

kondziu

Posty: 10