picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

deweloper we Wrocławiu, znacie ?

deweloper we Wrocławiu, znacie ?

Szukam stron internetowych/portali takich jak: deweloper we Wrocławiu. Szukam domu jednorodzinnego na rynku pierwotnym. Poszukuje dobrego portalu z ogłoszeniami.

igorek

Posty: 6

 
Sama chciałabym znaleźć osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Na internecie jest wiele portali, jednak ogłoszenia są pomieszane z rynkiem wtórnym.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Mieszkania we Wrocławiu możesz szukać za pomocą przeróżnych portali ogłoszeniowych. Poniektóre są specjalnie stworzone pod ogłoszenia deweloperskie.

Black_Riot

Posty: 7

 
Mieszkania rynek pierwotny we Wrocławiu się niesłychanie opłaca zakupić. Zainwestowaliśmy właśnie w takie mieszkanie. Teraz czekamy tylko na klucze.

dspk666

Posty: 7

 
Powiem wam, że można znaleźć naprawdę piękne nowe domy we Wrocławiu w stanie deweloperskim. Długo szukaliśmy wymarzonego domu i w końcu nam się udało spełnić marzenie.

yarofe

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o osiedla domów jednorodzinnych we Wrocławiu w stanie deweloperskim to jest dużo portali internetowych z nowymi ogłoszeniami. Ja również interesuje się ostatnio tym tematem i znalazłam taką stronkę https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Wrocław&distance=&price_to=. Niedługo mamy spotkanie z jednym deweloper.

Lupusx

Posty: 4

 
Rynek pierwotny ma wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o mieszkania we Wrocławiu. Możemy znaleźć fajne, nowoczesne i funkcjonalne nieruchomości, które możemy urządzić pod swoje potrzeby.

blues

Posty: 10

 
Deweloper we Wrocławiu na pewno pomoże Ci znaleźć mieszkanie Twoich marzeń. Musisz tylko znaleźć odpowiedniego człowieka, który się tym zajmuje.

Yuri20

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny we Wrocławiu to jest niezmiernie wiele ogłoszeń o nieruchomościach na portalach internetowych.

wisła1905

Posty: 13