picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wirtualne biuro, polecicie ?

wirtualne biuro, polecicie ?

Potrzebuję namiary na jakieś korzystne biuro wirtualne w Warszawie. Będę chciał korzystać z sali konferencyjnej. Znacie coś konkretnego?

olikt56

Posty: 8

 
Nic nie zaszkodzi spróbować, bo umową z takim wirtualnym biurem nie związujesz się na wielki, a chyba należałoby zacząć od takiego prestiżu. Tak uważam.

edmund

Posty: 16

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

pawel253

Posty: 16

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Naprawdę polecam, bo niedrogo.

Dzidzia

Posty: 24

 
Jak dla mnie to największym atutem był fakt szybkiego założenia firmy. We wszelkich formalnościach pomogli, nie trzeba było się motać. Chwalę sobie i na razie nie zamierzam zmieniać, bo wirtualny adres w Warszawie jest dla mnie wystarczający.

czesteruś34

Posty: 10

 
Osobiście myślałam, iż to będzie tylko idealne na sam początek, niemniej jednak teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najistotniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Lecz to prawda, iż jak wirtualne biuro w Warszawie to jednakże w centrum.

wiesław11

Posty: 18

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, ale musiałoby to być jakieś naprawdę znane renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, jaka byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

DiD3K

Posty: 14