picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ogłoszenia nieruchomości za darmo, polecicie ?

ogłoszenia nieruchomości za darmo, polecicie ?

Chce kupić mieszkanie. Gdzie znajduje mieszkania na sprzedaż Warszawie? Mam kilka upatrzonych dzielnic.

jajcarek

Posty: 4

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

wiesław11

Posty: 17

 
Dawniej było łatwiej, bo można było na słupie zrobić ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dzisiaj trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

urszulka

Posty: 7

 
Najważniejsza jest cena i lokalizacja, a nie miejsce dodawania ogłoszenia. Jeśli jest w super miejscu, a do tego cena poniżej rynkowej to klienci w godzinę się wyszukają.

Pietiap

Posty: 26

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, natomiast wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, natomiast kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, iż wygram. Wtedy sprawdzeń śliczne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

audi80

Posty: 13

 
Jeśli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie dobre biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, dlatego trzeba wiedzieć jak ich szukać, ale i jak je bardzo dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

grużdzin

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich sporo, albowiem kilka sztuk, ale to specyficzny rodzaj nieruchomości, wobec tego w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

Worms

Posty: 8

 
Na co dzień dodaje ogłoszenia i wiem, iż te darmowe mają sens. Nie ulega wątpliwości dodaje je również w płatnych serwisach. Tak rzeczywiście to im jest ich więcej tym większe są szanse, a przecież każdy chce sprzedaż szybko i drogo.

czubek67

Posty: 10