picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

deweloper w Krakowie, znacie ?

deweloper w Krakowie, znacie ?

Zastanawiam się jak wygląda dzisiaj i jak rozwija się rynek pierwotny w Krakowie? Macie jakieś doświadczenia?

reklamos

Posty: 2

 
Duży wybór pięknych domów z Krakowie jest na stronie https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to=. Lubię takie innowacyjne domy, wobec tego mnie się to podoba. Znajomi nabyli taki dom.

QQrydza

Posty: 6

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Lalka

Posty: 8

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, ale patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, dlatego warto to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

Lupusx

Posty: 7

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

gagurni

Posty: 18

 
Z mieszkaniami jest tak, iż wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest znaczny, ale jeśli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

serwus45

Posty: 18

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i dużo nie dał. To znaczy jak na standard to mało, ale wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

mnichuś34

Posty: 7

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, dlatego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

znamsienatym

Posty: 15

 
Dla mnie ceny w Krakowie są za wysokie. Nowe mieszkania czy domy to poza moim zasięgiem. Lubię to miasto, natomiast niestety nie stać mnie żeby tam zamieszkać. Wiem, że więcej się tam zarabia, natomiast jakoś nadal mnie ten argument nie przekonuje do zakupu mieszkania.

Black_Riot

Posty: 13

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i wiele nie dał. To oznacza jak na standard to mało, lecz wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma problemów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

TomekK

Posty: 12