picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

domy na sprzedaż Słupsk bez pośredników, szukam !

domy na sprzedaż Słupsk bez pośredników, szukam !

Są budowane nowe domy w Słupsku? Nie mogą trafić na nic ciekawego, a wyprowadzam się ze swojego mieszkania.

iwanowskis

Posty: 8

 
Dla zainteresowanych domami na sprzedaż w słupsku bez pośrednika firma http://www.familia.nieruchomosci.pl będzie najlepsza. Są na wszystko przygotowani. Mają nowoczesne domy wykonane z bardzo dobrych materiałów. Kupowałem u nich i jestem zadowolony z użytkowania.

SABUR

Posty: 7

 
Można wybrać wiele domów w Słupsku, zatem każdy coś znajdzie. Liczy się tylko kwestia tego ile chcecie na to wydać, bowiem to niezmiernie znaczące?

kociol001

Posty: 6

 
Domy to uciążliwy temat. Koszty? Trudno je określić. Każdy ma inne wymagania. Nawet, jeżeli to ten sam projekt stumetrowego domu to koszty mogą być bardzo różne. Jedni lubią lepsze materiały, a inni tańsze, wobec tego nie da się tego w łatwy sposób porównać. Trzeba zrobić wyliczenia na własną rękę i wtedy będziecie wiedzieć.

audi80

Posty: 16

 
Każdy ma inne podejście do domów i mieszkań. U mnie jest na tyle dobrze, że mam mieszkanie i dom. Na co dzień mieszkam w mieście w mieszkaniu, a jak przychodzą upały to uciekam poza miasto. To najlepsze rozwiązanie, bo można dostosować się do warunków pogodowych i można żyć jeszcze bardziej komfortowo.

mila10

Posty: 14

 
Jest firma, jaka proponuje domy na sprzedaż w słupsku bez pośredników. Znajomy kilka miesięcy kupował dom i mówił, że cena jest niska. Dowiemy się, u kogo i dam znać. Byłem w domu i ładnie się prezentuje. Widać, że wszystko solidnie wykonane i nie miał mój znajomy praktycznie żadnych uwag, co do domu.

Wariat

Posty: 14

 
Nie chciałbym mieszkać w domu. Koszenie trawy, palenie w piecu. To nie dla mnie. Wolę bloki i mam kłopot rozwiązany. Przychodzę jest ciepło miło i bardzo przyjemnie. Komfort użytkowania ma dla mnie znaczenie, dlatego mieszkanie nie ma sobie równych.

wisła1905

Posty: 22

 
Domy to trudny temat. Koszty? Trudno je określić. Każdy ma inne wymagania. Nawet, jeśli to ten sam projekt stumetrowego domu to koszty mogą być bardzo różne. Jedni lubią lepsze materiały, a inni tańsze, dlatego nie da się tego w łatwy sposób porównać. Trzeba zrobić wyliczenia samodzielnie i wtedy będziecie wiedzieć.

guster

Posty: 12

 
Można wybrać wiele domów w Słupsku, dlatego każdy coś znajdzie. Liczy się tylko kwestia tego ile chcecie na to wydać, bo to bardzo ważne?

Gabat

Posty: 9

 
Budowa domu jest kosztowna, wobec tego lepiej zgłosić się do dewelopera w Słupsku, bo tam są super tanie oferty. Mieszkałem daleko od Słupska, lecz teraz się tutaj przeprowadziłem i jest super.

namok

Posty: 22