picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena domu myślenice, jaka firma

wycena domu myślenice, jaka firma

Dzień dobry. Muszę spytać, zanim zdecyduję się na jakiegoś rzeczoznawcę. Ile trwa wycena domu. Znacie jakieś porządne firmy z Myślenic?

Gucio

Posty: 3

 
Dzięki waszej pomocy może uda mi się w końcu znaleźć kogoś dobrego od wyceny nieruchomości w Myślenicach. Gdy przeglądałam oferty, jakoś żadna z nich nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Koniecznie muszę się dostać do profesjonalisty z prawdziwego zdarzenia.

czubek67

Posty: 7

 
Wyceny mieszkania w Myślenicach dokonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu. Szczerze polecam również z uwagi na ceny usług.

Kitas

Posty: 15

 
A kiedy rzeczoznawca majątkowy ustala cenę. Jest w stanie na samym początku podać orientacyjny koszt usługi. Szukam kogoś z Myślenic, ale oczywiście zależy mi na jakiejś przystępnej cenie. Czekam :)

Black_Riot

Posty: 17

 
Jak masz sprawę sądową, to wtedy wynagrodzenie dla rzeczoznawcy majątkowego ustala sąd. Nie musisz szukać na własną rękę, ani ustalać z nim kosztów za usługę. Wiem, bowiem znajomy miał sprawę i tak właśnie było. Możesz niewątpliwie sprawdzić, jak kształtują się ceny w Myślenicach. Niemniej jednak myślę, iż to zbędne. Pozdrawiam.

ilor45

Posty: 18

 
Widzę, że mnóstwo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, że uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

Mr Frog

Posty: 16

 
Poszukuję rzeczoznawcę majątkowego, który działa w okolicach Myślenic. Widzę, iż tu już ktoś pisał z podobnym problemem. Ja również jestem w niemałej kropce, albowiem wycena konieczna mi jest na wczoraj :(

gruszk56

Posty: 11