picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wynajem bus kraków, szukam !

wynajem bus kraków, szukam !

W planach mamy wyjazd wakacyjny, ale jest nas siedem osób. Nie wiem teraz czy mamy jechać na dwa auta czy coś wynająć. Co sądzicie?

transerwis

Posty: 1

 
Powiem szczerze, że takie luksusowe busy super się prowadzi. Już nie ma znaczenia gdzie jedziemy byle nimi jechać. Automat z dziewięcioma przełożeniami, a do tego duża moc i napęd na cztery koła. To spodoba się każdemu, wobec tego należałoby takiego busa sobie wynająć.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Dawniej bus to był do przewożenia towarów, ale dzisiaj można wynająć coś, co będzie wyposażone jak samochód klasy premium. Marzy mi się taki samochód, chociaż na kilka dni, ale musiałbym znaleźć kilku chętnych, bo wtedy łatwiej podzielić koszty. Na razie tylko marzę i czasami przeglądam sobie różne dostępne oferty.

Namo

Posty: 5

 
Od wynajmowania busów w Krakowie jest najlepsza firma https://www.andrive.pl. Nie znajdziecie lepszej oferty, albowiem oni mają dokładnie to, czego szukacie na swój wyjazd.

intimiss

Posty: 26

 
Obecnie jest o tyle dobrze, że jeśli ma się pieniądze to praktycznie wszystko można wynająć. Można mieć samochód sportowy jak i można mieć busa, który jest luksusowo wyposażony. Wystarczy dobrze poszukać wśród propozycji.

Miki

Posty: 26

 
Prowadzę własną firmę i raz na jakiś czas wynajmujemy właśnie takiego busa żeby zabrać klienta z lotniska. Jechałem nim kiedyś i uważam, iż, mimo iż to przecież samochód dostawczy to ma komfort jak klasa premium. Niczego w takim samochodzie nie brakuje i można faktycznie miło i komfortowo spędzić czas w podróży.

Hoteowo24h

Posty: 30