picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

opony do ciężarówek

opony do ciężarówek

Jakimi zasadami kierujecie się przy wymianie opon w samochodach ciężarowych i czy możecie mi coś bardziej praktycznego podpowiedzieć?

HalskiPL

Posty: 1

 
Przejechałem się kilka razy na klejonych używanych oponach. Już zaczynają się powoli kombinacje na tym rynku, dlatego wolę za oryginalną zapłacić i mieć gwarancję. Nie ma sensu oszczędzać za bardzo w tym momencie. '

Yuri20

Posty: 13

 
Mam dobre relacje z tym sklepem. Przegląd ponad 5000 opon, do tego niezła wyszukiwarka i zawsze coś podpowiedzą bezpłatnie, więc potwierdzam przy okazji.

HalskiPL

Posty: 2

 
Całkiem dobrze mi się wyszukuje opony na www.sklep.res-tires.pl. Czytelny przegląd ogumienia, do tego wskazówki techniczne na telefon, serwis mobilny na Podkarpaciu, więc ludzie znają się na rzeczy. Właśnie trzeba z takimi podmiotami współpracować. Sam jestem w branży od kilku lat i widzę, że opłaca się najbardziej rozmawiać ze specjalistami, a nie tylko pośrednikami. Zasada sprawdzona w boju.

syrena88

Posty: 20

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

Grabow12

Posty: 6

 
Gwarancji dotrzymują i coraz więcej opon w katalogu i kontakt z producentami w razie czego. Myślę, że dostępność coraz bardziej się liczy. Unia wprowadza coraz gorsze normy ekologiczne jazdy, więc trzeba solidnego ogumienia jednak pilnować.

Kowalski

Posty: 19

 
Podpatruję też działania konkurencji i sprawdzam, co u siebie wstawiają. Dobry wyznacznik, żeby oceniać najlepszych na rynku. Stawiam osobiście na opony, które wytrzymują największe obciążenia eksploatacyjne. Nie oszczędzam.

krzysioo0

Posty: 13

 
Dzięki za wskazówkę. Wstępnie przejrzałem i się skontaktowałem. Bezkonkurencyjne ceny i dość niezłe zaopatrzenie. Mam nadzieję, że szybko wyślą, bo pilnie potrzebuję nowych opon.

Marko

Posty: 8