picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

meble na zamówienie bydgoszcz ??

meble na zamówienie bydgoszcz ??

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeśli znajcie jakąś firmę, która się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

suderuss3

Posty: 2

 
Nie zamawiałem poprzez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, natomiast sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

Yuri20

Posty: 11

 
Wiem, że jest firma zajmująca się meblami na wymiar w Bydgoszczy i wśród klientów mają niezmiernie dobre opinie. Postaram się odnaleźć do nich szybko namiary i Wam dam.

Dzidzia

Posty: 27

 
Przykładowe fronty meblowe z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=25. Mają dużo projektów, wobec tego każdy sobie coś dopasuje.

KRK-Gosiaa

Posty: 3

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem usatysfakcjonowany. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to sporo. Na pewno jest to niesłychanie opłacalne, dlatego pożądane byłoby się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Motospec

Posty: 14

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

dorotka55

Posty: 19