picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wywoływanie zdjęć w Krakowie, szukam

wywoływanie zdjęć w Krakowie, szukam

Dzień dobry. Poszukuję sprawdzonych propozycji. Chodzi mi o odbitki w Krakowie. Gdzie wykonam je najszybciej i będą wspaniałe?

mmmm56

Posty: 7

 
Korzystam z odbitek w M1. Jak dla mnie jest tu jakość i szeroki zakres dodatkowych usług. Poleciła znajoma, która dość często korzysta z takich usług, bo sama zajmuje się fotografią. Cennik mają równie okej.

xacax

Posty: 9

 
Tym bardziej tak jest, jak zależy ci na naprawdę dobrej jakości. Zdjęcia z pięknych miejsc z wakacji a tu jakość bardzo kiepska. Znam ten temat :) Nie ma to jak poczytać opinie o fotografie w Krakowie i oprzeć się na poleceniach ludzi, którzy mieli już do czynienia z danym punktem.

namok 

Posty: 12

 
Bardzo rzetelne miejsce http://fotograf-m1.pl. To fotograf w Nowej Hucie, któremu można zaufać. Robi świetne odbitki i zdjęcia do dokumentów na miejscu w profesjonalnej studyjnej jakości.

FOTOhihi

Posty: 8

 
Też dużo dobrego słyszałem o laboratorium fotograficznym M1. Na razie kompletuję zdjęcia do wywoływania i będę musiał skorzystać z jakiegoś profesjonalnego punktu.

pioner

Posty: 19

 
Mam niesłychanie idealne zdanie o powodowaniu fotografii w M1. Tam pracują faktycznie profesjonaliści, którzy wiedzą, jak obsługiwać nowoczesny sprzęt. Wywołałem fotografie z wypadu w góry. Super jakość.

Yuri20

Posty: 16

 
U mnie podobnie. Jak mam zrobić zdjęcia do dokumentów, jestem chora :D Z góry wiem, że będzie kiepskie ;) W Krakowie jest sporo punktów, ale jeszcze nigdy nie trafiłam na profesjonalnego fotografa, który należycie podszedłby do sprawy. Teraz mają tyle możliwości retuszu. Jak coś, to piszcie i polecajcie.

mniszek67

Posty: 9