picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf ślubny Strzelno, szukam ?

fotograf ślubny Strzelno, szukam ?

Witam. Może tu na forum ktoś poleci sprawdzonego fotografa ślubnego ze Strzelna. Nie mamy pojęcia, komu zaufać :)

opert34

Posty: 8

 
Korzystaliśmy z usług tego fotografa ślubnego ze Strzelna http://fotoquznia.com.pl. Profesjonalista, a poza tym bardzo miła osoba. Świetna współpraca, sesja udana, goście i my zachwyceni efektem :) Trudno nie polecić :D Tyle, że ma terminy, więc warto dużo wcześniej.

namok

Posty: 11

 
A jak ktoś jeszcze może polecić dobrego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego, to ja chętnie skorzystam :) U mnie podobnie. Też muszę zająć się tym sama. W sumie to i tak wolę zrobić, albowiem gdyby Piotrek miał się zająć szukaniem fotografa, to pewnie wybrałby pierwszego z brzegu, a mnie nie to chodzi z wiadomych bez wątpienia powodów.

MociMOC

Posty: 10

 
Nie ma co narzekać. Trzeba wziąć się po prostu za szukanie trochę uprzednio. W naszym przypadku chodziło o fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego. Wystarczyło pół roku. No natomiast nie mówię, iż tak jest zawsze :)

on666

Posty: 26

 
Ja nie chcę demonizować sprawy, ale też zacznę szukać wcześniej. Nie mam zamiaru odłożyć fotografa ślubnego na później. Podobno we Włocławku są problemy z terminami. Takie doszły mnie słuchy. Może jak coś, to polecicie kogoś konkretnego. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć dobrego fotografa w dobrej cenie ;)

andrew66

Posty: 17

 
Fajnie, że poruszyliście ten temat. Nam też będzie niezbędny fotograf ślubny w Piotrkowie Kujawskim. Jak to problem ze odszukaniem, może należałoby zacząć zdecydowanie uprzednio.

Yuri20

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o fotografa ślubnego, to też mieliśmy problem. W końcu znaleźliśmy w Kruszwicy kogoś, kto miał wolny termin. Tak jest, gdy zaplanujesz ślub nagle :D Szukaj wytrwale. Powodzenia.

RasiakNorris

Posty: 23

 
Znajdziesz na pewno. Gwarantuję ci, że nie każdy fotograf ślubny w Strzelnie jest tak rozchwytywany. Można znaleźć innego, który wcale nie będzie gorszy. Sprawdzaj portfolio, podjedź i podpytaj o szczegóły.

znamsienatym

Posty: 15

 
Dużo dojeżdża, ale bez wątpienia musi im się to opłacić. Moja siostra potrzebowała fotografa ślubnego z Radziejowa i nie udało jej się odnaleźć nikogo na miejscu. Zamówili u kogoś innego. Fotograf dojechał, ale rzeczywiście musieli zapłacić troszkę grosza więcej. Dlatego należałoby szukać wcześniej.

Krakus

Posty: 14