picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, znany fotograf

sesje ciążowe i noworodkowe stargard, znany fotograf

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę profesjonalnie?

zbychu6

Posty: 4

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

POGROMCA_KELT

Posty: 30

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, iż można było zabrać ze sobą osiem ludzi. Było zabawnie i wzruszająco, wobec tego pożądane byłoby było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Na własną rękę się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

Ciapek

Posty: 18

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać naprawdę niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z bardzo dużym doświadczeniem.

transerwis

Posty: 5

 
Polecam wykonanie sesja plenerowa w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/plener-szczecin, a przekonacie się, iż tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najbardziej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

Joe

Posty: 4

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Worms

Posty: 5

 
Nie robiła nigdy takich fotografii, lecz widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są faktycznie fachowo. My mamy fotografii mnóstwo, lecz nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie fotografie pozwolić, lecz jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Dosti

Posty: 8

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Atrakcyjna cena, ale i niesamowite fotografie. Jeśli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to winien sprawdzić fotografie, jakie tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było warto wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

labuh

Posty: 6

 
Nigdy nie robiła sesji rodzinnej w Szczecinie. Na ogół zdjęcia się robi samemu. Myślę jednak, iż to bardzo dobry pomysł, dlatego należałoby się na coś takiego zapisać.

Specjalista

Posty: 10