picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotografia noworodkowa we Wrocławiu, komu zlecić ?

fotografia noworodkowa we Wrocławiu, komu zlecić ?

Potrzebuję profesjonalną firmę, która wykona mi fotografię ciążową we Wrocławiu. Macie jakieś sprawdzone firmy?

Romantykk

Posty: 8

 
Na pewno fotografia noworodkowa jest super pamiątką. Ja będąc w ciąży nie myślałam o tym by zrobić profesjonalną sesję zaraz po urodzeniu. We Wrocławiu jest dużo dobrych fotografów.

czeski

Posty: 12

 
Widziałam fantastyczne fotografie noworodkowe na różnych stronach fotografów z Wrocławia. Ja jednak bała bym się powierzyć mojego dziecka byle jakiemu fotografowi, taka osoba musi być naprawdę profesjonalna i lubić pracę z dziećmi. Szukałbym takich osób w gronie znajomych, którzy wykonywali już takie sesje zdjęciowe.

Jasio234

Posty: 13

 
Zdjęcia noworodkowe są wspaniałe. Fajnie powiesić sobie nad łóżkiem zdjęcie małego bobasa. We Wrocławiu sporo jest firm, które zajmują się tą dziedziną. Ja też niedługo rodzę i będę potrzebowała fotografa. Może ktoś się wypowie, kto korzystał z usług dobrych fotografów.

david011

Posty: 8

 
Ja robiłam sobie fotografię rodzinne we Wrocławiu. Możesz wejść na stronę http://www.ewafoto.com i zobaczyć w galerii zdjęcia jakie Pani Ewa wykonuję. Ja z całego serca polecam.

Marioleczka

Posty: 17

 
Śliczne są fotografie noworodkowe. We Wrocławiu jest sporo firm, które proponują takie usługi.

tigra32

Posty: 17

 
Ja właśnie jestem w ciąży i chciałabym zrobić z całą rodzinką fotografię rodzinną na terenie Wrocławia lub w okolicy. Miał ktoś podobną sesję?

Julian

Posty: 23

 
Jeszcze nie orientowałam się, czy są we Wrocławiu porządne firmy, jakie wykonają profesjonalne fotografie rodzinne. Natomiast powoli zaczynam się za nimi rozglądać.

AdamDzii

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o fotografię noworodkową to przy rozmowie z fotografami zauważyłam 2 różności. We Wrocławiu pan robił fotografie tylko do 3 tygodnia życia, a inny z okolic Wrocławia chciał by dziecko, było trochę większe czyli wtedy kiedy trzyma sztywno główkę. Ja zdecydowałam się na sesje kiedy mój maluch miał 10 dni. Sesja przebiegła szybko i super, dziecko cały czas spało.

Wraczki333

Posty: 7

 
Fotografie noworodkowe są wspaniałe. Fajnie powiesić sobie nad łóżkiem zdjęcie małego bobasa. We Wrocławiu dużo jest firm, które zajmują się tą dziedziną. Ja też niedługo rodzę i będę potrzebowała fotografa. Może ktoś się wypowie, kto korzystał z usług dobrych fotografów.

brzoza78

Posty: 15