picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf na ślub

fotograf na ślub

Kto obsługiwał na waszym ślubie i weselu jeśli chodzi o kamerę i foto? Zależy mi na kimś sprawdzonym, z kulturą osobistą, sympatycznym podejściem, bo na ślubie i tak będę miała sporo stresu, żeby się jeszcze musieć fotografem denerwować :P

brzoza78

Posty: 15

 
Teraz to fotografów jest jakieś cudowne rozmnożenie. Nagle każdy chce robić zdjęcia. Na fejsie mam chyba ze 3 kumpli, którzy odkryli w sobie taki talent ;P

Darjusa

Posty: 29

 
Mam podobny problem też szukam fotografa. U mnie to akurat chodzi o chrzciny, także trochę mniejsza impreza niż wesele, ale jednak też będzie trochę gości.

345_14

Posty: 15

 
Niektóre firmy to z tego co wiem mają terminy zarezerwowane na 2 lata wcześniej...także trzeba się rzeczywiście śpieszyć, bo można się obudzić z ręką w nocniku. Powodzenia!

serduszko

Posty: 14

 
Z naszego wesela to wyszło bardzo dużo zdjęć, bo oprócz fotografa to jeszcze praktycznie każdy miał swoje aparaty, telefony, więc fotek na kompie to mam multum ;-) Powiem, że czasami te amatorskie foto nawet lepsze niż profesjonalne.

090913123

Posty: 19

 
My jeszcze o takich rzeczach jak fotograf na ślub to nie myślimy. Póki co trzeba gdzieś zaklepać salę no i dograć termin na plebani ;))

Black_Riot

Posty: 21

 
Genialne zdjęcia robi fotograf ze Studio Movie www.studiomovie.pl. Jestem zachwycona zwłaszcza tym jak wyszły zdjęcia z kościoła, sprzed ołtarza...fakt, że kościół mamy zabytkowy i piękny, ale to dopiero fotograf to wszystko umiejętnie uchwycił. Polecam!

345_14

Posty: 16

 
Na nasz ślub to nie bierzemy kamery, foto w zupełności wystarczy. Taki film to się zazwyczaj potem ogląda raz, albo dwa, a do zdjęć się jednak o wiele częściej wraca.

namok

Posty: 12

 
Pamiętam jak mieliśmy problem ze znalezieniem fotografa. Oczywiście szukaliśmy na ostatnią chwilę, a że to był sezon weselny bo lato, to mało kto miał wolny termin.

Abaddon616

Posty: 22

 
Duże są różnice w cenach w przypadku foto relacji z wesela a załóżmy z komunii? Jak to wygląda mniej więcej, ktoś, coś? Macie porównanie?

gabryś99

Posty: 18