picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Fotograf w nowej hucie

Fotograf w nowej hucie

Witam, szukam jakiegoś fajnego laboratorium fotograficznego w krakowie. Mam do wywołania odbitki, chcę je powiększyć, tak żeby to dobrze wyszło.

Joe

Posty: 18

 
O dobre fotografie do dokumentów nie trzeba się martwić. Masz je jak w banku, jak pójdziesz do kodaka w m1 w Krakowie. Pełen profesjonalizm. Najlepsza usługa. Polecam.

345_14

Posty: 24

 
Nigdy nie pozwoliłabym sobie robić odbitek czy korzystać z innych usług nieznanego mi laboratorium fotograficznego, w krakowie mam zaufane miejsce, które stale odwiedzam. W tej dziedzinie liczy się profesjonalna usługa. Teraz jest coraz więcej fachowców.

miskowiec45

Posty: 21

 
Oj u tego fotografa w nowej hucie złożyłam sporo zleceń. Bardzo dobry fachowiec, zawsze wiedział na czym mi zależy, a efekt końcowy zawsze mnie zadowalał. Polecam to miejsce, to profesjonalista.

on666

Posty: 26

 
Też miałem na myśli tego fotografa. Mnie u niego również udało się zrobić zdjęcia do dokumentów, z których jestem zadowolony. W krakowie robiłem takie fotki kilka razy, ale to miejsce rzeczywiście szczerze polecam.

edyta123

Posty: 18

 
Wprost idealne fotografie można uzyskać w tym laboratorium fotograficznym z krakowa http://fotograf-m1.pl. Mucha nie siada. Nie można im nic zarzucić.

Polecam.

asiunia34

Posty: 19

 
To tak jak myślałam, że nie tylko mnie odpowiada ten fotograf w nowej hucie. Warto korzystać z jego usług. Po pierwsze nie ma drogo, to ważne, jak się chce wywołać więcej zdjęć.

de99ial

Posty: 21

 
Z reguły korzystam z kodak express kraków. Jest szybko i solidnie. Po drugie odpowiada mi przystępna cena, dlatego wszystkim serdecznie polecam tą usługę.

Polaczek90

Posty: 25