picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotograf ślubny Strzelno, szukam ?

fotograf ślubny Strzelno, szukam ?

Witam. Może tu na forum ktoś poleci sprawdzonego fotografa ślubnego ze Strzelna. Nie mamy pojęcia, komu zaufać :)

Ciapek

Posty: 8

 
Szukałam sama fotografa ślubnego w Strzelnie, bo uważam, iż mój ukochany nie ma najlepszego pojęcia o dobrych zdjęciach :D Jakie macie doświadczenia z szukaniem sesji zdjęciowej?

FalaSmiechu

Posty: 17

 
Na razie planuję ślub, lecz widzę, że większym problemem będzie fotograf weselny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeżeli okazuje się, że to tak poważny kłopot. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

namedal6

Posty: 9

 
No właśnie. Wiele jest zakładów fotograficznych, które oferują zdjęcia ślubne. Myślę, że jeśli chodzi o jakiegoś mega polecanego i rozchwytywanego fotografa we Włocławku, to dwa lata wcześniej będzie spoko ;) Niektórzy mają zaklepane terminy na kilka lat do przodu i to całkiem poważnie.

marysss

Posty: 26

 
Uważam, że najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było znaleźć fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Oczywiście można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, że to musiałby być ktoś rzeczywiście wyjątkowy, żeby dopłacać :D Tak czy inaczej, usługa jest droga.

TomekK

Posty: 17

 
Też wolałam przygotowania podzielić i wykonać wszystko na spokojnie. Fotografa ślubnego z Radziejowa zarezerwowałam ponad rok wcześniej. Dobrze zrobiłam, bowiem to był okres, w jakim mnóstwo było ślubów. Najważniejsze to właśnie, żeby był spokój. Z doświadczenia wiem, ile nerwów przeżyła moja siostra. Nauczyłam się na jej błędach :)

Wraczki333

Posty: 12

 
Jak czytam, ile kłopotów jest ze odnalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, lecz może już warto rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

Klara323

Posty: 14

 
http://www.fotoquznia.pl to link do strony fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy człowiek. Efekty można sprawdzić na stronie w portfolio. Szczerze polecam.

RasiakNorris

Posty: 23

 
Powoli, powoli. Ja zamawiałam fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim niecałe pół roku przed ślubem. Mam nadzieję, że ci się uda. Nie martw się. Teraz usługodawców w tej branży nie brakuje, więc powodzenia.

wigry00

Posty: 6

 
Dokładnie. Najlepiej szukać uprzednio i zaklepać :) Nam udało się odnaleźć niesłychanie dobrego fotografa ślubnego w Radziejowie i to dosłownie na ostatnią chwilę, jeśli chodzi o terminy. Jeszcze parę dni i stracilibyśmy szansa.

kikiriki2k

Posty: 12