picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja kobieca w Szczecinie, szukam

sesja kobieca w Szczecinie, szukam

Chciałabym wykonać sobie sesje ciążowe w Szczecinie. Czy wiecie może kto w tym mieście zajmuje się fotografiami ciążowymi? Zależy mi na kimś doświadczonym, który wykonuje zdjęcia u siebie w studio.

1eustachy4

Posty: 2

 
Na sesję kobiecą możesz się ubrać jak chcesz i też w zależności, gdzie będzie ona wykonywana. Sesję kobiecą w Szczecinie wykonałbym nad morzem na plaży, niemniej jednak to jest Twój wybór.

domrrrr

Posty: 11

 
Sesja kobieca w Szczecinie może Ci sporo dać, gdy jesteś zapracowaną osobą i nie masz czasu na żadne przyjemności. Ja wybrałam się na taką sesję i ponownie poczułam się pięknie i kobieco.

Klasowe34

Posty: 16

 
Powiem Ci, iż sesja noworodkowe w Szczecinie może wyjść Ci faktycznie pięknie. Widziałam kiedyś taką Panią fotograf, która właśnie jest z tego miasta i wykonuje piękne fotografie maluszka.

Facio

Posty: 35

 
Jeżeli chodzi o sesje noworodkowe w Szczecinie to polecam Ci to studio fotograficzne https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece. Pani fotograf robi niesłychanie profesjonalne fotografie. Wszystkie nam się niesłychanie podobały, więc szczerze mogą polecić Ci to studio.

Lupusx

Posty: 10

 
Wykonaj sobie sesję ciążową w Szczecinie. Jest to pamiątka na długie lata. My jedno zdjęcie dostaliśmy bardzo duże i włożyliśmy do ramki. Wisi u nas na ścianie i wygląda obłędnie. Jak patrzę na nie to się łezka w oku kręci.

edyta123

Posty: 12