picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tania fotografia produktowa, kogo polecicie ?

Tania fotografia produktowa, kogo polecicie ?

Hej. Niedawno poznałem czym jest fotografia produktowa. Teraz chcę ją komuś zlecić. Co wziąć pod uwagę?

Różyczka

Posty: 22

 
Witam.

Porady, które znalazłem na łamach tego forum znacząco pomogły mi w znalezieniu odpowiedniej firmy, której przedmiotem działalności jest fotografia produktowa. Teraz mam nadzieję szybko wprowadzić zmiany w moim sklepie internetowym i wypatrywać efektów, jakie przyniosą.

ciumar1

Posty: 25

 
Witam.

Porady, jakie odszukałem na łamach tego forum istotnie pomogły mi w znalezieniu odpowiedniej firmy, jakiej przedmiotem działalności jest fotografia produktowa. Obecnie mam nadzieję prędko wprowadzić zmiany w moim sklepie internetowym i wypatrywać efektów, jakie przyniosą.

Michałek

Posty: 24

 
Hejka.

W żadnym wypadku nie jestem zdziwiony badaniami, z których jasno wynika, że ponad 80% klientów bierze pod uwagę przede wszystkim fotografie podczas zakupu w Internecie. Większa część z nas jest wzrokowcami, a więc wizualnie ocenia atrakcyjność produktu. Niekiedy na żywo sporo produktów prezentuje się gorzej niż na zdjęciach.

Funtus009

Posty: 22

 
Witam serdecznie. Niedawno zainwestowałem w fotografię produktową i jestem bardzo zadowolony z kroku, który poczyniłem. Co prawda kosztowało mnie to niemało, aczkolwiek zyskałem także bardzo dużo. Każdy produkt w moim sklepie posiada teraz wysokiej jakości zdjęcie.

Mechanik

Posty: 23

 
Witam. Na co dzień coraz częściej dokonuję zakupów w Internecie. Sam zauważyłem, że najbardziej przekonywujące są dla mnie oferty sklepów, które opatrzone są wysokiej jakości zdjęciami produktów, jakich zakupem jestem zainteresowany. Nie mam wątpliwości, że dobre zdjęcia mogą poprawić sprzedaż.

nowoter

Posty: 23

 
Witam.

Jako właściciel sklepu internetowego mam świadomość, jak ogromną rolę odgrywa fotografia produktowa. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, iż blisko 92,5% klientów decyduje się na kupowanie oceniając fotografie, więc te winny być wykonane z stosowną starannością.

zeus83

Posty: 29

 
Witam.

Chcę wyrazić własną opinię, a stosownie polecić jedną firmę, jaka zajmuje się fotografią produktową. Chodzi mi mianowicie o http://www.produktownia.pl, a więc usługi tej firmy w pełni spełniły moje gigantyczne żądania. Mogę ich polecić za wzorowy kontakt oraz indywidualne podejście do klienta. Są terminowi, co również jest niezwykle istotne z mojego punktu widzenia.

Gregor55

Posty: 31

 
Cześć.

Coraz większa ilość funkcjonujących sklepów internetowych przekłada się na większą popularność usług, do których należy fotografia produktowa. Chyba każdy ma świadomość (włącznie ze mną), że ma ona za zadanie zwiększyć sprzedaż, dzięki atrakcyjnie prezentującym się fotografiom produktów.

mniszekkk5

Posty: 24