picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Fotograf gdynia, oferta ??

Fotograf gdynia, oferta ??

Witam kochani. Szukam fotografa, najlepiej z Trójmiasta. Chcę pomóc siostrze w odnalezieniu kogoś profesjonalnego od ślubów :)

Duzyyy45

Posty: 12

 
Mieliśmy sesję plenerową nad naszym wspaniałym morzem. Polecam każdemu, bo zdjęcia ślubne w Sopocie wychodzą najpiękniejsze. To prawda, że trzeba trafić na dobrego fotografa, który będzie ten region miał w małym palcu, ale to miejsce jest naprawdę magiczne. Koniecznie weźcie je pod uwagę.

magic17

Posty: 22

 
Tak ważne chwile koniecznie należy powierzyć profesjonaliście. Mnie się wydaje, że im dłużej szukamy usług fotografii ślubnej i sprawdzamy oferty, tym lepiej. Można pierwszą z brzegu w Trójmieście, no ale to ryzyko.

Marko

Posty: 12

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Świetny pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

suprafull

Posty: 14

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą zdjęcia ślubne w Gdyni, ogólnie właśnie w tych klimatach. Są oczywiście inne super miejsca, niemniej jednak to jest szczególne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

Dresik

Posty: 14

 
Rzetelny fotograf ślubny z trójmiasta http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Nic dodać, nic ująć. Kontaktujcie się w miarę wcześnie :D

wisła1905

Posty: 13

 
Tak znaczące chwile koniecznie należy powierzyć profesjonaliście. Mnie się wydaje, że im dłużej szukamy usług fotografii ślubnej i sprawdzamy oferty, tym lepiej. Można pierwszą z brzegu w Trójmieście, no niemniej jednak to ryzyko.

zimosik6

Posty: 7

 
A co z zaliczką? Jak to wygląda? Ile płaciliście wcześniej? Mamy zamiar skorzystać z usług fotografii ślubnej w Sopocie. Jak tu się ceny kształtują, bo dopiero od niedawna tu mieszkamy i nie bardzo mamy orientację.

labuh

Posty: 12