picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Fotograf, proszę o opinie!!

Fotograf, proszę o opinie!!

Witam serdecznie. Jak powinienem podejść do tematu wyboru osoby do fotografii ślubnej? Jakieś porady?

Facio

Posty: 35

 
Z mojej perspektywy, a jestem już po ślubie, mogę polecić usługi świadczone poprzez fotografa, jakiego ofertę odnajdziecie tutaj: http://fotografia.slubna.info/. Charakteryzuje się on indywidualnym podejściem do pary młodej. Fotografuje na wysokiej jakości sprzęcie, da się z nim porozumieć, a dodatkowo całkiem prędko dostarcza fotografie :)

Katolik

Posty: 27

 
Mnie z kolei dziwi oszczędność, jakie chcą wygenerować klienci wybierający fotografa. Dla mnie to o tyle dziwne, że tak naprawdę tylko fotograf i kamerzysta wykonają dla nas trwałą pamiątkę z tej ważnej uroczystości weselnej oraz zabawy weselnej.

Poniektórzy mówią nawet, że to kwestie, jakie ważniejsze są od jedzenia dla gości i jest w tym nieco racji.

zimek123456

Posty: 23

 
Wypowiem się w tym temacie jako fotograf. Przyznam, iż ta branża to trudny kawałek chleba, bowiem każdy patrzy tylko poprzez pryzmat kwot, jakie chcieliby uzyskać fotografowie za wykonanie zdjęć na konkretnej uroczystości. W rzeczywistości ich koszty są również wysokie: sprzęt, ZUS, dojazdy do klientów. Ceny wydają mi się adekwatne.

krugerPL

Posty: 18

 
O zdjęcia ślubne każda para organizująca uroczystość powinna zadbać z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby szukać fotografa na ostatnią chwilę, gdy większość profesjonalistów ma już porezerwowane terminy w przód, a nawet na cały rok.

Będziemy mieli niewielki wybór.

Gregor55

Posty: 31

 
Znalezienie ofert fotografii ślubnej, która odpowiada naszym potrzebom w Internecie to dopiero zaledwie połowa sukcesu. Kolejnym krokiem jest ustalenie wszystkich warunków współpracy i związanie się umową.

Polecam wybierać fotografów, którzy działają jako legalna firma.

DVDiss

Posty: 21

 
Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi, jakie znalazłem w tym temacie, bo wspólnie z narzeczoną mamy jaśniejszy obraz sytuacji, jakie kwestie powinny być dla nas kluczowe, gdy chodzi o fotografię ślubną.

Niewątpliwie jeszcze zajrzymy na to forum dyskusyjne.

magic17

Posty: 22