picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Bielizna termoaktywna, sklep online??

Bielizna termoaktywna, sklep online??

Witajcie. Czy to prawda, iż jest taka bielizna termoaktywna, która utrzymuje ciepło nawet podczas mrozu.

jarossek6

Posty: 11

 
To niemożliwe, żeby bielizna termoaktywna była niewygodna. Być może zakupiłaś sobie niedopasowany rozmiar, albo ktoś naciągnął ciebie na bieliznę zrobioną z nieodpowiedniego materiału, który nie izoluje.

Miki

Posty: 26

 
Moim skromnym zdaniem najlepiej w praktyce sprawdza się odzież termoaktywna, która nie ma żadnych szwów. Oczywiście jest ona znacznie droższa od tej tradycyjnie łączonej, ale dzięki temu nie powinniśmy mieć żadnych kłopotów z otarciami skóry czy dyskomfortem w miejscach wrażliwych lub intymnych.

doprzodu67

Posty: 24

 
Nigdy nie kupuję bielizny termoaktywnej w dyskontach, bo nie ma ona nic wspólnego z termo aktywnością. Wszystkie zakupy robię w necie, w bardzo dobrze dobrze wyposażonym sklepie http://www.centrumsportu.eu.

krugerPL

Posty: 18

 
Nie wiem, czy wiesz, ale bielizna termoaktywna nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę twojego ciała, lecz również powoduje, że nie czujesz potu na ciele. Brak potu na ciele jest dla mnie dużym udogodnieniem, bo biegając w bawełnianych t-shirtach, koszulka się przykleja, a skóra zaczyna swędzieć.

Różyczka

Posty: 22

 
Nieprawdą jest to, iż bielizna termiczna jest niewskazana dla kobiet. Sama używam takiej bielizny od ponad dwóch lat i jestem mega zadowolona. Wcześniej podczas biegania czułam dyskomfort, teraz już nie.

RadeQ

Posty: 25