picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tanie smycze reklamowe, jaki sklep ?

tanie smycze reklamowe, jaki sklep ?

Dla firmy chce zamówić tanie gadżety reklamowe typu długopisy albo ołówki. Który sklep jest najlepiej w nie zaopatrzony?

Mord

Posty: 1

 
Korzystałem z zakupu długopisów reklamowych w tej firmie https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe.html i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem te najtańsze modele, ale są naprawdę wykonane z wytrzymałych materiałów.

TomekK

Posty: 4

 
Na pewno Internet pomaga w znalezieniu takich ofert i oszczędza każdemu czas. Polecam sprawdzić oferty i wtedy każdy będzie wiedział czy coś znajdzie się dla niego interesującego.

ym-9090

Posty: 27

 
Z tego, co słyszałem to u producenta gadżetów reklamowych można odnaleźć najtańsze i najlepsze oferty. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, bo nigdy z takiej oferty nie korzystałem. Przeważnie wchodzę na oferty jakiś pośredników. Trzeba po prostu wiedzieć jak odnaleźć takiego producenta, a ja nie mam na to czasu.

FOTOhihi

Posty: 8

 
Z tego, co słyszałem to u producenta gadżetów reklamowych można znaleźć najtańsze i najlepsze oferty. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, bo nigdy z takiej oferty nie korzystałem. Najczęściej wchodzę na oferty jakiś pośredników. Trzeba po prostu wiedzieć jak znaleźć takiego producenta, a ja nie mam na to czasu.

Hostelos3

Posty: 5

 
Na pewno u producenta gadżetów reklamowych można zaoszczędzić dużo pieniędzy. Kupujemy bezpośrednio u kogoś, kto się tym zajmuje. Oferta jest wtedy większa i można personalizować wszystkie gadżety reklamowe, jakimi my i nasza firma jesteśmy zainteresowani.

Alfonsik5

Posty: 4